Добавить в закладки | Сделать стартовой | RSS | Вид страницы:

У Львові пройшли Міжнародні змагання з велоспорту на треку Гран-При Галичина

8.8.2013 количество просмотров: 2380

 У Львові на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України 2–5 серпня 2013 року відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на треку, фінал Кубка України у спринтерських видах та міжнародні змагання "Гран-при Галичина".

Це перші офіційні змагання, що відбулися на єдиному в Україні критому Львівському велотреку під егідою Міжнародного союзу велосипедистів (UCI). У змаганнях взяло участь понад 150 велосипедистів зі всієї України та з шести європейських країн: України, Росії, Польщі, Болгарії, Литви та Білорусі. Головний суддя змагань – міжнародний комісар UCI Джулія Родман (Великобританія). У програмі змагань: гіт, парна гонка, омніум (чоловіки, жінки) та багатоденна гонка. Мабуть найцікавішою для глядачів була чоловіча спринтерська гонка. За перемогу в Кубку Галичини змагалися гонщики України, Росії та Болгарії. Несподівано у пів-фіналі фаворит змагань болгарський атлет Мірослав Мінчев поступився нашому збірнику Сергію Омельченку (№7) у двох із трьох заїздів. У фіналі нашому збірнику вже не вистарчило сил проти росіянина Кіріла Самусенка. Ще оду міні-сенсацію створив волинянин Андрій Сач (№49), перемігши болгарина у змаганнях за "бронзу"…

 

Тренера нашої національної жіночої збірної Сергія Базіна порадували наші спортсменки: Анна Соловей з Луганська перемогла у гонці переслідування, а волинянка Олена Цьоць була найсильнішою у спринті. Головний тренер національної чоловічої збірної з треку Микола Скиба та його помічники прославлені українські велогонщики Любомир Полотайко та Василь Яковлєв залишилися задоволені рівнем підготовки найближчого резерву збірної. 

 

 


Комментариев(0) Вы не можете добавлять коментарии, нужна регистарция

E-mail:

Пароль:Забыли пароль?
Регистарция!

Поиск новости:

Тип:

Год:

Месяц: